19062011_Byli_Kostel - SK Žibřidice

19062011_Byli_Kostel

Work > R2011

BÝLÍ KOSTEL B - ŽIBŘIDICE  2:1(2:1)
POSLEDNÍ ZÁPAS v jarní části soutěže jsme byli nuceni odehrát ve značně oslabené sestavě a tak hlavní taktikou bylo důstojně zápas odehrát a se ctí tak ukončit sezonu. Ač oslabeni, tak jsme s mužstvem Bílého Kostela sehráli vyrovnanou partii a v druhém poločase jsme byli lepším týmem, když jsme si vypracovali více gólových šancí. Začátek utkání nám již tradičně nevyšel a soupeř šel po dvou střelách na naší branku do vedení 2:0.
Ke cti soupeře svědčí fakt, že obě gólové střely byly nádherně umístněné a náš gólman s nimi nemohl nic dělat. Naštěstí se nám podařilo do konce prvního poločasu snížit gólem Pepy Kopeckého, který si ve vápně pohrál s obranou a s přehledem zavěsil 2:1.V druhém poločase jsme nastřelili tyč a břevno a domácí gólman podržel tým Bílého Kostela několika výbornými zákroky, takže se nám bohužel nepodařilo vsítit alespoň vytoužený vyrovnávací gól. Přesto bych chtěl našim hráčům za předvedený výkon poděkovat.