18042015_Chotyne - SK Žibřidice

18042015_Chotyne

Work > Rok2015j

ŽIBŘIDICE - CHOTYNĚ                  5:0 (2:0)                                                    18.04.2015

19“ Danny, 35“(pen.) David, 63“ a 67“ Fery  a 82“ Meny

V sobotu sehrál náš Žibřidický tým další

zápas jarní části soutěže, kdy k nám přijelo mužstvo z Chotyně, které na jaře ještě neprohrálo a v minulém kole překvapivě vzalo všechny 3 body Strážskému béčku. Tentokráte se trenér musel vypořádat s absencemi z obrany, kdy nám krom brankáře Davida P.(zranění) scházel Píďa a Přéma. A tak trenér přeskupil sestavu. A zároveň se musel trenér sám postavit mezi tři tyče, a svoji premiéru ozdobil čistým kontem. Od úvodu se hrálo ve vysokém tempu poměrně vyrovnané utkání. V 19.minutě však Kochy svým přesným centrem našel Dannyho, který rozvlnil hostující síť. Postupně se nám dařilo ovládat hru a hostující Chotyňnské přehrávat. Před koncem prví půle únik Dannyho byl zastaven faulem v hostující šestnáctce a rozhodčí nařídil pokutový kop, který David T. proměnil. A tak se šlo do kabin za stavu 2:0. V druhé půli se nám již podařilo ovládnout hru, kdy v rozmezí pár minut Fery vstřelil 2 góly. V závěru zápasu nám vyšel nacvičený signál, kdy po přímém kopu skóroval poprvé po návratu do Žibřidic Meny. A tak se zrodilo naše zasloužené vítězství 5:0. Je třeba podotknout, že nově sestavená stopérská dvojice pracovala výborně a Patrik odehrál nejlepší zápas za Žibřidice, jen tak dál.

V příštím kole nás čeká derby, kdy v sobotu od 13:00 hrajeme ve Zdislavě s Rynoltickým béčkem. Věříme, že nás přijedete v hojném počtu povzbudit a kluci budou jistě bojovat, co jim síly budou stačit.

Sestava: Pezi -  David (55.Dan), Pepa, Patrik, Kochy – Tomáš (67.Bůca), Meny, Fery, Kůča – Danny, Dominik (78.Jarda)

Rozhodčí: Čurda

Střely na branku: 5:2(3:0) + góly

Střely mimo: 5:5(3:2)

Rohy: 14:3(4:2)

Fauly: 16:15(9:9)

Žk: 0:4

Zároveň o tomto víkendu se hrála žákovská utkání, Mladší žáci na domácím trávníku čekal soupeř z Frýdlantu, po statečném výkonu sice náš celek prohrál 5:0, ovšem výsledek neodpovídá průběhu, mnoho našich šancí vychytal výborný hostující gólman a když už byl překonán, tak ho zachránila branková konstrukce. Starší žáky čekal soupeř ze Žandova a klukům se podařilo získat, spíše ubojovat a ubránit první bod, kdy zápas skončil 0:0 a na penalty byl šťastnější hostující tým. Kluci gratulujeme a jen tak dál.