1. B třída západ
Přejít na obsah

17093015_CeskzDub

Work > Rok_2016_podzim

V Žibřidicích se hrál duel prvního s třetím, kdy domácí tým ještě v této sezóně neokusil hořkost porážky. Nám krom zraněných chyběl Marek Valentin a trenér Pepa Němec.
V deštivém počasí se hrál opatrný fotbal, přesto v úvodní dvacetiminutovce měl více ze hry Českodubský tým, ovšem krom střel ze střední vzdálenosti se k vážnějšímu ohrožení domácí branky nedostal. Poté se podařilo Žibřidickým srovnat hru a vytvořit si několik nebezpečných situací, ovšem bez gólového efektu. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0.
Druhý poločas byl kopií prvního, oba týmy se snažily útočit, ale zároveň nedovolit soupeři změnit skóre. Postupem času bylo jasné, že zápas rozhodne jediná chyba, neboť prim v tomto zápase hráli obrany před útokem. A když se zdálo že zápas spěje k nerozhodnému výsledku, došlo v 81.minutě k jediné chybě Žibřidické obrany hostující hráč Dubu jedinou vyloženou šanci zápasu proměnil. Posledních 10 minut byla již marná snaha domácích vyrovnat. Zápas, v němž hrála prim obrana obou týmů, kterému by spíše slušela remiza nakonec skončil po jediné chybě výhrou hostí. A Žibřidický tým poprvé v sezóně okusil hořkost porážky, naopak hostující Dub se díky výhře propracoval na první místo tabulky.
I tak patří klukům velká pochvala za ohromnou bojovnost, nemají se za co stydět, nevěšme hlavy a jdeme dál. :)
Nyní nás čeká venkovní trip zápasů, kdy v 6 dnech odehrajeme 3 utkání na hřištích kvalitních soupeřů.Začínáme v neděli 25.9. od 114:00 v Chrastavě. Poté hrajeme ve středu 28.9. od 16:30 v Hrádku a sérii venkovních zápasů završíme v sobotu 1.10. ve Vesci.