Přejít na obsah

17042011_Vratislavice

Work > R2011
VRATISLAVICE B - ŽIBŘIDICE  2:3(2:1)
INFARKTOVÉ UTKÁNÍ - Zápas se ukázal jako zápas plný zvratů, tentokráte se šťastným koncem pro naše mužstvo.
Po slibném začátku utkání, kdy jsme na nerovném povrchu měli více ze hry, přišly dvě střely domácích (11. a 14.minuta) a s námi to nevypadalo dobře
Po slibném začátku utkání, kdy jsme na nerovném povrchu měli více ze hry, přišly dvě střely domácích (11. a 14.minuta) a s námi to nevypadalo dobře 2:0!! Šlo o vůbec první střely Vratislavic v utkání!! Bohužel oba góly padly opět po nedorozumění brankáře s obránci. Poté měli domácí ještě několik slibných příležitostí, ale naštěstí své šance neproměnili.
Dá se říci, že jsme přežili klinickou smrt a z nepříznivého vývoje utkání se oklepali. A co je nejdůležitější dokázali jsme do konce 1.poločasu snížit a to ve 44.minutě - kdy se nadvakrát hlavou prosadil
Dá se říci, že jsme přežili klinickou smrt a z nepříznivého vývoje utkání se oklepali. A co je nejdůležitější dokázali jsme do konce 1.poločasu snížit a to ve 44.minutě - kdy se nadvakrát hlavou prosadil BŮCA2:1  Vstup do druhé půle se nám vydařil skvěle a 52.min. vyrovnal nádhernou střelou JAROSLAV KOPECKÝ2:2 Domácí byli vyrovnáním zaskočeni čehož naši hráči dokázali využít, když vpřesně mířil PEPA2:3!! Domácí nás pak mačkali, ale naši hráči jim bojovnou hrou vyrovnat nedovolili.