14052011_Straz - SK Žibřidice

14052011_Straz

Work > R2011

STRÁŽ NAD NISOU B - ŽIBŘIDICE  6:0(2:0)
ZÁPAS BLBEC - Výkon našeho mužstva byl pro naše věrné fanoušky (kteří dorazili na venkovní zápas opět v hojném počtu), tak i pro vedení mužstva a posléze i samotné hráče  zklamáním. Naší hru tentokrát nezdobilo to, na čem je postaven náš projev, což je především bojovný duch všech hráčů. Domácí mužstvo nás od začátku utkání jasně přehrávalo, výsledkem toho byl poločasový výsledek 2:0. V prvním poločase jsme bránu domácích trefili jen jednou, ale balon skončil na břevně.
Snahou trenérů, po dohodě s hráči, bylo něco s projevem hry udělat a došlo k přeskupení sestavy mužstva a dvojnásobnému střídaní o poločase a krátce po jeho začátku. Hra se trochu zlepšila a vytvořili jsme si i šance, bohužel se je nepodařilo proměnit a domácí nadále trestali naše chyby. V 65. jsme viděli červenou kartu za řeči.
Celkový výsledek byl tak až příliš krutý
Celkový výsledek byl tak až příliš krutý 6:0. Domácí hráči své šance proměnili ve 30, 35, 60, 63, 70 a v 73minutě a zaslouženě vyhráli!!