14042012_Oldrichov

Work > R2012

OLDŘICHOV - ŽIBŘIDICE  1:3 (0:1)       14.04.2012
78“ - 16“ Pepa, 76“ Píďa(pen.) a 88“ Danny
Tak máme za sebou 2.jarní utkání, které jsme sehráli s Oldřichovem na větrném hřišti v Mníšku.
Podařilo se nám získat všechny 3 body a splnit roli favorita, byť to nebylo vůbec jednoduché. Utkání se hrálo již od 11hodin, což pro naše mužstvo není zrovna nejlepší vzhledem k životosprávě některých hráčů…
K samotnému utkání se dá říci, že naše mužstvo bylo jednoznačně lepším týmem, a stav 3:1 je pro Oldřichov velmi milosrdný. Zvláště v prvním poločase byla naše územní převaha značná, ale opět nás zradila nepřesná koncovka, takže poločas skončil 1:0 v náš prospěch.
Ve druhém poločase se hra velmi rozkouskovala, kdy dle očekávání mužstvo Oldřichova dostálo své pověsti a utkání značně přitvrdilo. Přesto se nám podařilo z penalty zvýšit vedení na 2:0. Poté byl nuceně střídán náš stoper Přéma pro zranění. Oldřichovským se podařilo z jediné šance zdramatizovat utkání, ovšem brzy na to nás uklidnil 3.gólem Danny, kdy zužitkoval alespoň jednu z mnoha svých šancí. Na závěr utkání bylo připraveno střídání naší tréninkové hvězdy(Jardy Karbana), ovšem vzhledem k administrativním potížím s číslem dresu nebyl k lítosti všech našich fanoušků na hřiště vpuštěn.
Našim hráčům patří dík, že se jim podařilo zvládnout toto utkání, které je velmi bolelo, a nejeden z nich si odvezl bolavý šrám, ale jistě se jim podaří do příštího týdne zregenerovat.
Závěrem chceme poděkovat našim věrným fanouškům, kteří nás doprovázejí i na venkovní utkání v hojném počtu. Pokusíme se jim jejich věrnost odplatit dobrým výkonem vříštím  utkání v21.4. od 17hodin  na domácím hřišti se Stráží nad Nisou B.