12042015_Hlavice - SK Žibřidice

12042015_Hlavice

Work > Rok2015j

HLAVICE - ŽIBŘIDICE         1:7 (1:2)                                                    12.04.2015

5“  -  8“ Danny, 35“ a 59“ Tomáš, 64“ a 82“ Pepa, 51“ Dominik a 87“ Patrik

V neděli náš celek sehrál další zápas sezóny, kdy nás čekal výjezd do Hlavice. Tentokráte se musel trenér obejít bez několika hráčů, kdy chyběl pro zranění Fery, a z důvodu plnění pracovních povinností David T. a Čáp. A tak byl trenér nucen udělat některé změny v sestavě. Začátek zápasu nám vůbec nevyšel, hned v 5. minutě domácí tým Hlavice skóroval.  Záhy nato se dostal do úniku Danny, ovšem gól z toho nebyl. V 8. minutě však Dominik vybojoval balón na hranici šestnáctky a přesným centrem našel Dannyho, který srovnal skóre. Poté se hrálo velmi vyrovnané utkání, domácí celek srdnatě bojoval a nám se velmi těžko dostávalo do šancí. Ovšem chvíli před koncem první půle se dostal míč na hranici šestnáctky k Tomášovi, který střelou z otočky překvapil domácího gólmana a upravil skóre na 2:1 v náš prospěch. A za tohoto stavu se šlo do kabin. Nevím, co řekl trenér hráčům o poločase, ale druhá půle byl náš koncert, na malém hřišti se zjednodušila hra a to přineslo i náš zlepšený výkon. V 51. minutě se dostal po přihrávce Kůči do samostatného úniku Dominik a podél gólmana rozvlnil soupeřovu síť potřetí. Tento gól nás nakopnul, naopak domácí tým to zlomilo a od této chvíle začal náš tým na hřišti dominovat. Postupně přidal druhý gól Tomáš, 2x skóroval Pepa (1x opět po nacvičeném signálu), a poslední gól na konečných 7:1 přidal Patrik.  A to ještě několik našich šancí zůstalo nevyužito. Děkujeme našim fanouškům za jejich podporu i v tomto zápase, kdy neváhají cestovat s námi. Věříme, že naše vítězství přiláká diváky na naše hřiště již příští sobotu, kdy k nám přijede velmi těžký soupeř z Chotyně. Utkání začíná netradičně již od 13:00. Zároveň od 10:00 v Žibřidicích sehrají svoje první jarní utkání na domácím hřišti mladší žáci, kteří hostí tým Frýdlantu.

Sestava: Dave - Kochy, Přéma, Píďa, Bůca (65.Dan) – Tomáš, Meny (70.Jarda), Patrik, Kůča – Dominik (54.Pepa), Danny

Rozhodčí: Dvořák

Střely na branku: 1:7(0:3) + góly

Střely mimo: 7:9(5:4)

Rohy: 2:8(1:4)

Fauly: 12:11(9:5)

Žk: 1:2

Ještě pár slov k žáčkům: po odloženém prvním jarním kole čekal naše naděje složitý dvoj-zápas, kdy od 10:00 čekal starší žáky zápas ve Splavech a od 13:00 mladší žáky zápas v Chotyni. Bylo to zejména složité pro některé hráče, kteří nastupují za oba celky. Zároveň se jednalo o celky z popředí tabulky. Zvláště zápas starších žáků se nám vydařil, po bojovném výkonu sice náš celek prohrál 4:1, ale nemá se zač stydět, předvedl velmi dobrý výkon plný bojovnosti a nasazení a domácí celek velmi potrápil. Mladší žáky poté čekala gólová sprcha v Chotyni, kdy po jednoznačném průběhu domácí celek vyhrál v poměru 6:1, kdy náš jediný gól vstřelil z penalty Matěj Vrána. Přesto se nemají naši mladší zač stydět, každý z nich bojoval na maximum, ale u našich opor byla již znát únava z předešlého zápasu a navíc došlo k omlazení kádru a většina soupeřových hráčů byla o hlavu větší našich. Prosíme naše fanoušky a rodiče o trpělivost, u dětí nejde především o výsledky, ale o radost ze hry, o jejich zdokonalování herních činností. Zároveň si zaslouží nastupovat i Ti menší, když poctivě trénují.

A tak přijďte povzbudit naše mladší žáky v sobotu od 10.00 do Žibřidic v zápasu proti Frýdlantu a v neděli do Dubnice, kdy hrají starší žáci opět od 10:00 se Žandovem.