0906212_Machnin

Work > R2012

ŽIBŘIDICE - MACHNÍN  2:1 (1:1)       09.06.2012
30“ a 60“ Danny - 15“
V posledním jarním zápase na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo z Machnína. Již před zápasem nám bylo jasné, že nás nečeká lehký soupeř, neboť hráči Machnína na jaře předvádí výborné výkony. Což se v samotném zápase potvrdilo.
V základní sestavě nám tentokráte chyběl Bůca, který si v minulém utkání přivodil zranění kolene, a bohužel nám již nepomůže ani v posledním zápase sezóny.
Samotný zápas začal bojem o střed hřiště, kdy se hra odehrávala převážně mezi šestnáctkami obou týmů. Přesto hostující mužstvo mělo prvních 20minut malinko víc ze hry, což vyústilo úvodním gólem Machnína, kdy skóroval hostující hráč přesnou střelou. Náš tým však začal postupně dobývat branku soupeře, přičemž nadále zodpovědně bránil ataky Machnína. A jako ve všech zápasech, se i tentokráte podařilo 2x dostat našemu "rychlíkovi" Dannymu do samostatného úniku na brankáře. V prvním případě  za stavu 0:0 zůstala ještě jeho šance nevyužita, ovšem podruhé již bez váhání šanci využil, kdy přesnou přízemní střelou překonal vynikajícího brankáře hostí a vyrovnal na 1:1(Dannyho 20.gól véto sezóně). Za tohoto stavu skončil poločas.
Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním ovládnout hru a rozhodnout zápas v náš prospěch. Což se nám postupně dařilo, kdy naše mužstvo ovládlo střed hřiště. V 55.minutě nám navíc velmi pomohl hostující hráč, který byl oprávněně vyloučen za svoji nedisciplinovanost. Zde je třeba pochválit rozhodčího, který odpískal zápas s naprostým přehledem. Zpět k zápasu. Po vyloučení hostující hráče, se soupeř zatáhl do obrany a domácí trenér přistoupil ke střídání, kdy stáhl obranu na 3 hráče a posílil útok. A pak přišel náš rozhodující gól, který vstřelil náš nejlepší střelec Danny, kdy si položil na zem obránce s brankářem a zavěsil do prázdné branky. Tento gól je navíc naším jubilejním 60.gólem sezóny! Však také po zápase čekala na Dannyho v kabině menší odměna, aby nezapomínal dodržovat pitný režim. :)
Zpět k zápasu: náš tým již zbytek zápasu naprosto s přehledem kontroloval, kdy využil početní převahy a přesnou kombinační hrou soupeře naprosto přehrával. Za celý druhý poločas se hostující mužstvo dostalo pouze k pár standartním situacím, ovšem vše naše obrana s opět spolehlivým brankářem pokryla.
V závěru zápasu měl ještě vyloženou šanci Jarda Kopecký, ovšem nepodařilo se mu skákající balón dopravit do sítě.
A tak nakonec naše mužstvo dokráčelo k těsnému vítězství 2:1, a zůstala tím uhájena naše domácí tvrz, kde jsme získali plný bodový zisk v jarní polovině soutěže. Navíc na podzim máme pouze 2 porážky z domácího trávníku s 1. a 2. týmem soutěže.
Zároveň tímto výsledkem naše mužstvo potvrdilo 4.místo v tabulce.
Závěrem chceme všechny naše skvělé fanoušky pozvat na poslední zápas sezóny, který odehrajeme příští sobotu 16.6.2012 v Doubí, kdy je netradiční začátek zápasu již od 13:00.

Sestava: Dave, Jarda F.(56.Jarda K.), Přéma(80.David T.), Jumbo, Milan, Píďa, Peří(83.Jarda Karban), Pepa, Dan, Fery, Danny
Rozhodčí: Pelikán
Střely na branku: 9:5 + góly
Střely mimo: 10:2