09052015_Hrádek_C - SK Žibřidice

09052015_Hrádek_C

Work > Rok2015j

ŽIBŘIDICE – HRÁDEK C                6:0 (3:0)                                                    09.05.2015

20“ Meny, 21“, 42“ a 50“ Pepa, 55“ Patrik, 59“ Dan

V sobotu nás čekal na domácím hřišti nevyzpytatelný Hrádecký tým. Naše sestava byla tentokráte v plné síle krom Dominika.
Jak bývá na našem hřišti poslední dobou zvykem, soupeř se snažil hrát na brejky, kdežto náš celek musel útočit do plných. Hostující tým v úvodu zápasu dokonce několikrát zahrozil, ale nic nebezpečného z toho nakonec nebylo. A pak přišla naše silná zbraň, standardní situace, kdy po centru Feryho skóroval Meny. Chvilku nato přidal druhý gól Pepa to naše mužstvo uklidnilo a začalo ovládat hru. Chvilku před koncem půle skóroval opět Pepa a tak skončil první poločas 3:0 v náš prospěch.
V poločase došlo k oslabení našeho týmu, kdy odjel "rodit" náš trenér, kterému se narodila Terezka. Jménem celého týmu moc gratulujeme.
Druhá půle začala jako skončila první, chvíli po výkopu dokonal čistý hattrick náš kapitán Pepa. Poté přidal další gól hlavou Patrik. Nato došlo k prostřídání naší sestavy, kdy se do hry zapojila celá lavička a Dan minutu po příchodu na hřiště skóroval pošesté. Poslední půlhodinka se dohrála v klidu pod naší režií. Zápas nakonec skončil 6:0 v náš prospěch.
Nyní nás čeká utkání v Českém Dubu, kde hrajeme na hřišti v Bohumilči v sobotu od 15:00. Věříme, že nás přijedou naši fandové opět podpořit v boji o další body.
Závěrem ještě gratulujeme dalšímu tatínkovi, našemu bývalému hráči Markovi Peřinovi, kterému se dnes(11.5.2015) narodila dcerka Baruška

Sestava: Dave -  Patrik, Přéma(70.Jarda), Píďa(63.David), Bůca(45.Kochy) – Tomáš (57.Dan), Meny, Fery, Kůča – Pepa, Danny

Rozhodčí: Kverka

Střely na branku: 9:4(5:2) + góly

Střely mimo: 3:6(1:4)

Rohy: 7:0(0:0)

Fauly: 6:8(2:3)

Žk: 1:2

Ještě k dětem: mladší a starší žáky čekal náročný víkend, kdy od středy do neděle je čekala porce 4 zápasů. Středeční zápas mladším žákům vyšel a hostující Vesec odjížděl ze Žibřidic s porážkou 5:2. Následně starší žáky čekala první výhra v soutěži, kdy porazila hostující Libchavu 4:2.
Pak však starší tým prohrál v Jablonném 5:1 a následně mladší žáky potkal debakl na půdě prvního celku soutěže Hejnic v poměru 12:0. Ovšem porážku jistě odčiníme a věříme, že naši žáci navážou na domácí vítěznou vlnu a tímto Vás zveme v sobotu na hřiště do Žibřidic, kde od 10:00 přivítáme Chrastavu a následně starší žáky čeká v neděli v Dubnici zápas se Stráží pod Ralskem taktéž od 10:00.