09042012_Vesec

Work > R2012

ŽIBŘIDICE - VESEC  7:2 (1:1)        07.04.2012
31“ a 84“ Danny, 60“a 80“ Pepa, 63“Bůca, 71“ Píďa a 90“ Fery - 2“ a 47“
JARO JE TU:V sobotu se sehrálo na našem hřišti v Žibřidicích první mistrovské utkání jarní části, i když počasí bylo spíše zimní.
Soupeřem nám bylo mužstvo Vesce. Utkání pro nás nezačalo dobře a náš tým inkasoval už ve druhé minutě 0:1. Bojovným výkonem se nám podařilo do poločasu vyrovnat, když jsme ve 30.minutě proměnili jednu z několika dalších šancí 1:1.
Bohužel vstup do 2.poločasu se nám opět nepovedl a ve 47. minutě jsme prohrávali 1:2, ovšem tato rychle obdržená branka naše mužstvo nepoložila. Dále jsme hráli svoji hru a opět si vytvořili několik šancí - vyrovnali jsme v“ 2:2 a hned poté se nám podařilo otočit skóre zápasu v náš prospěch. Po 4.obdržené brance mužstvo Vesce otevřelo hru, což se nám podařilo potrestat góly z rychlých protiútoků. Utkání nakonec skončilo 7:2 v náš prospěch i přesto, že mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Ovšem je třeba podotknout, že do stavu 4:2 nám bylo mužstvo Vesce rovnocenným soupeřem.
Všichni hráči včetně náhradníků si zaslouží pochvalu za bojovnost a víru ve vlastní síly, když se nenechali srazit na kolena rychle obdrženými góly na začátcích poločasů. Je jen škoda, že na dnešním zápase nebyl štáb České televize, neboť třetí a rozhodující gól Bůcy byl opravdu excelentní, a byl by jistě ozdobou všech gólových hitparád.
Další zápas hrajeme v14.4. od 11hodin víšku proti OLDŘICHOVU. Věřme, že nás opět pojedou povzbudit naši skvělí a věrní fanoušci