09042011_Machnín - SK Žibřidice

09042011_Machnín

Work > R2011
MACHNÍN - ŽIBŘIDICE  2:1(1:0)
NEŠŤASTNÉ UTKÁNÍ - Zápas se nevyvíjel špatně, Náš tým měl vím poločase mírnou převahu,
ale ve 42.minutě jsme po chybě brankáře prohrávali
ale ve 42.minutě jsme po chybě brankáře prohrávali 1:0. S tímto výsledkem jsme vstupovali
i do druhé půle, která měla podobný průběh jako ta první - z naší mírné převahy se nám bohužel
nepodařilo nic vytěžit a tak přišel od domácích v 63.minutě trest
nepodařilo nic vytěžit a tak přišel od domácích v 63.minutě trest 2:0. Nám se podařilo snížit
až v 84.minutě, kdy se z penalty prosadil
až v 84.minutě, kdy se z penalty prosadil Píďa2:1. Do konce zápasu už mnoho času nezbývalo,
přesto jsme si vytvořili ještě dvě 100% šance - ovšem ani jedna neskončila gólem.