08062013_BilyKostel

Work > R2013

ŽIBŘIDICE – BÍLÝ KOSTEL B  4:0 (1:0)       08.06.2013
32“ Fery,  54“, 66“ a 82“ Danny
V sobotu přivítal náš tým na domácím hřišti B tým Bílého Kostela. Bohužel hodinu před zápasem se otevřelo nebe, které na naše hřiště, během 20-minutového lijáku, přivolalo zkázu v podobě silně podmáčeného trávníku a několika velkých louží. I přesto se po domluvě obou týmů rozhodl rozhodčí uznat hřiště způsobilým.
Náš tým vstupoval do zápasu oslaben o zraněného kapitána Pepu K., jinak měl trenér k dispozici všechny hráče. Naopak hostující tým dorazil s mnoha dorostenci.
Díky zmíněnému terénu byl tento zápas velmi atraktivní pro diváky, neboť krom fotbalu se hrálo občas i vodní pólo... Ze začátku si každý zvykal na terén, mnoho přihrávek se přímo zastavilo, či balón zůstal v louži, a bylo vždy otázkou kdo ho první vykopne...Ovšem mělo to i své výhody, kdy se stane Pepovi Č, aby doběhl o 20 let mladšího protihráče, byť má 2-metrový náskok...
Pojďme ale k fotbalu. I přes zmíněný terén se hrál velmi zajímavý zápas. Od začátku zápasu náš tým ovládal hru. Již v 6.minutě se dostal do vyložené šance Danny, ovšem trefil pouze tyč. Celou první půli však náš tým doplácel na to, že naše útočná půlka byla výrazněji podmáčená, a tudíž se nám dostávalo hůře do zakončení. Hostující tým nás ohrožoval pouze z ojedinělých protiútoků a standartních situací. Nakonec se nám podařilo dostat do vedení po gólu Feryho, který krásně vystřelil ze 30 metrů a s plachtícím balónem si hostující gólman neporadil. Bohužel další vytvořené šance se nám nepodařilo proměnit a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:0.
Do druhé půle provedl trenér jednu změnu, kdy chtěl využít silné lavičky a dobře hrajícího Bůcu nahradil Kuba. V druhé půli to byl fotbal již o jednom mužstvu, kdy hostující jedenáctka byla téměř neškodná. Naopak našemu týmu se na pomalu usychajícím hřišti a zvláště lépe hratelné hostující polovině dařila kombinační hra. Nakonec se nám podařilo v druhé půli přidat 3 branky, jejichž autorem byl jediný střelec...kdo jiný, než Danny. :) Zároveň dal v druhé půli trenér šanci se vykoupat střídačce, kdy ještě nastoupil na hřiště Dan a Jumbo.
A tak nakonec zápas skončil naším jednoznačným a zaslouženým vítězstvím 4:0.
Děkujeme všem fanouškům za podporu, a tímto je zveme ve středu 12.6. na naše hřiště, kdy v odloženém a zároveň posledním zápase sezóny přivítáme mužstvo Machnína. Náš tým udělá vše proto, aby se s tímto ročníkem rozloučil vítězstvím.
Sestava: Dave -  David T., Peří, Honza, Kochy – Milan(65. Dan), Pepa Č.(70. Jumbo), Píďa, Bůca(45.Kuba), Fery - Danny
Rozhodčí: Zelenay
Střely na branku: 10:8(6:4) + góly
Střely mimo: 5:5(1:2)
Rohy: 7:3(7:2)
Fauly: 4:13(0:9)