04052013_Zdislava

Work > R2013

ZDISLAVA - ŽIBŘIDICE    3:7 (2:2)           04.05.2013
20“ a 68“ Dobrto,  44“ Péřa  -  8“Fery, 33“ a 66“Pepa, 48“Bůca, 52“David T., 72“ a 87“Danny
V tomto "anglickém fotbalovém týdnu" nás na závěr čekalo derby se Zdislavou. Byl to třetí zápas v řadě v sedmi dnech.
Derby se odehrávalo na hřišti sousední Zdislavy za výborné divácké kulisy, nutno podotknout, že většina fanoušků byla těch našich - Žibřidických.
Náš tým nastupoval do zápasu oslaben o zraněného Kochyho, ale s již uzdraveným Davidem T. Tentokráte byla zvolena ofenzivní taktika s duem útočníků, kdy Dannyho na hrotu doplnil Pepa K. Úvod zápasu nám opět vyšel skvěle, když skóroval Fery z přímého kopu. I nadále se snažil náš tým o aktivní hru, domácí tým Zdislavy se spoléhal spíše na brejky, kdy se jim jeden podařil a kdo jiný, nežli Dobrto ho využil. My jsme však pokračovali v aktivní hře a po centru Davida T. neomylně zakončil Pepa K.. Ovšem minutu před koncem půle domácí tým vyrovnal po rohovém kopu, kdy krásně hlavou zakončoval Péřa.
Do druhé půle provedl trenér změnu, když vystřídal Pepu Č., kterého uběhala mladá a dravá domácí záloha. Začátek druhého poločasu nám opět vyšel parádně, tentokrát se s pomocí lehké teče trefil Bůca. A pak se již v druhé půli rozjel brankostroj, kdy náš tým využil své mírné převahy a zároveň slabších chvilek domácích brankářů.  Čtvrtý gól byla dalekonosná střela Davida T., která zapadla pod břevno. Pátý gól přidal Pepa K., kterého trefila Feryho střela na bránu, tu v klidu zpracoval a uklidil do sítě. Poté přišlo snížení krásnou střelou z přímého kopu, pálil domácí střelec Dobrto, byl to třetí a poslední gól domácích. Závěr si náš tým už pohlídal, na rozdíl od minulého týdne, když skóre 2 góly upravil Danny na konečných 7:3 pro Žibřidice. A mohlo se jít slavit.
Vítězství bylo zasloužené, všichni odvedli vynikající bojovný výkon, navíc okořeněný 7 góly. Více našich hráčů dnes předvedlo výborné výkony, a chválu si zaslouží všichni včetně náhradníků.
Tímto zápasem se nám snad podařilo zapomenout na Pěnčín, a věříme, že navážeme v příštím kole na výborné jarní výkony, kdy hrajeme v sobotu 11.5.2013 od 17 hodin v Doubí s CAMELEM Jablonec, aktuálně třetím týmem tabulky.

Sestava: Dave -  David T. Peří, Píďa, Bůca(85.Jarda Karban) Dan,Pepa Č.(45.Milan), Fery,Honza(82.Kuba) - Pepa K., Danny

Rozhodčí: Pelikán