02092012_DoubiB

Work > R2012

DOUBÍ B - ŽIBŘIDICE  7:0 (1:0)         02.09.2012
26“, 47“, 57“, 63“(pen.), 70“, 74“ a 88“
V neděli nás čekal ve 3.zápase této sezóny silný soupeř Doubí. Na hřiště soupeře náš tým cestoval s předsevzetím zlomit špatný vstup do sezóny a sebevědomím, neboť poslední 3 zápasy náš tým tohoto soupeře porazil, naposledy v létě na domácím turnaji.
Již nástup na trávník však cosi signalizoval: v týmu soupeře jsme poznali pouze 5 hráčů, z toho 2 na lavičce.
Samotný zápas začalo mnohem lépe domácí mužstvo Doubského "béčka", kdy nás prvních 20 minut přehrávalo. Postupně se však náš tým dostal do hry a vyrovnal hru. Bohužel se na podzim potýkáme s koncovkou a dvě naše vyložené šance se nepodařilo proměnit. A jak to bývá zvykem, nedáš-dostaneš. Tudíž poločas skončil jednobrankovým vedením domácího mužstva.
Druhý poločas?
Raději nemluvit, domácí mužstvo na nás vlétlo po 2 minutách vstřelilo gól, poté šel Danny sám na brankáře, ovšem v rozhodující chvíli mu balón uskočil a následně náš tým obdržel 3.gól, který nás srazil do kolen. Poté to byl již jen koncert domácího mužstva a konečný hrůzostrašný výsledek 7:0.
Gratulujeme soupeři k vítězství, který nás jednoznačně přehrál. Bohužel v našich podmínkách jsme rádi, když máme k dispozici 13-14 hráčů, upřímně závidíme domácímu mužstvu jeho možnosti a hráčský potenciál. Tímto však absolutně nesnižujeme výkon soupeře a zároveň se na nic nevymlouváme. Utkání se hrálo 11 na 11 a mladý rozhodčí Mečíř ho zvládl se ctí, neboť mu to umožnila obě mužstva férovou hrou. Je pouze zajímavé, že domácí pomezní pomáhal Doubským i za stavu 4:0... Škoda že na libereckém okrese je nedostatek rozhodčích, a není možnost delegovat 3 na zápas.
Závěrem se vraťme k poločasu, je zde otázka proč byl tak rozdílný od první půle...
Odpověď je jednoduchá, trenér hostujících již podruhé v této sezóně prokaučoval zápas a zvolil naprosto špatné změny v sestavě, kdy nesmyslně otevřel hru již po 45 minutách,kterými způsobil tento debakl.
I přes tento debakl děkujeme našim věrným divákům za podporu a slibujeme, že uděláme maximum proto, aby naše špatná série byla prolomena v příštím domácím zápase s vedoucím mužstvem tabulky Českým Dubem.
Tímto zveme všechny naše fanoušky v sobotu 8.9.2012 na naše hřiště, kdy jim nemůžeme slíbit vítězství, ale jistě uvidí že naše mužstvo bude hrát srdcem a na hřišti nechá maximum.

Sestava: Cigi - David T., Přéma (70.Jarda K.), Píďa, Bůca – Honza, Tomáš (45.Jumbo),Pepa, Peří – Dan, Danny
Rozhodčí: Mečíř
Střely na branku: 3:4 + góly
Střely mimo: 5:4